Obsah

Dnes to vidím jinak   

Typ: ostatní
 Nikdy bych nevěřil, že někdy budu rád chodit do školy a že se mi bude dokonce po škole stýskat. A je to tady, zavřeli nám školu kvůli koronavirové pandemii. Z počátku jsem se těšil a myslel si, že si to doma budu užívat.

    A ejhle, žádné prázdniny se nekonají. Já se musím učit. A co víc, musím se učit sám. Sám si do hlavy dostat různé poučky, novou látku, a dokonce vypracovávat různé úkoly. Nikdy jsem si totiž neuvědomil, že sedět ve škole je vlastně výhoda. Učitelé nám látku vysvětlí, uvedou konkrétní příklady a my jen sedíme a  posloucháme. Pak mně stačí si to doma jen zopakovat a to je vše. 

Další, co mně doopravdy moc chybí, je kontakt s mými spolužáky. Jen tak si s někým popovídat  je v téhle situaci nemožné, bohužel ani online to není ono. Vzpomínám na to, jak jsme s kluky o přestávce probírali, co je nového ve světě Minecraftu a jaká hra teď frčí. Teď nic. Žádný kontakt s nikým.         

Musím upřímně říci, že raději bych chodil do školy, online výuka mě vůbec nebaví. Doufám, že uvolňování bude rychlejší a že i nás  brzy pustí do školy. Už teď se těším!

Matěj Leitl, 7. A


Vytvořeno: 6. 5. 2020
Poslední aktualizace: 6. 5. 2020 18:04
Autor: Mgr. Věnceslava Schenkova