Začátek školního roku v 7. B

Začátek školního roku v 7. B 1

První školní den 3. září jsme se sešli v naší nové třídě.

Paní učitelka nás přivítala v novém školním roce a povídali jsme si, jak bude probíhat výuka. Zajímaly nás především změny, které souvisí s přesuny tříd na jednotlivé předměty. Na závěr tohoto dne jsme dostali náš první úkol - měli jsme po příchodu domů poslat paní učitelce fotografii z dovolené, z nějakého místa, které jsme během prázdnin navštívili. Další den už jsme ve škole byli čtyři hodiny. První hodinu jsme se seznamovali se školním řádem. Pak jsme si ukazovali fotografie, které jsme poslali e-mailem a paní učitelka je vytiskla, a odhadovali jsme, kdo kde byl. I třetí den jsme trávili všichni společně. Polovinu dne jsme byli v žákovské knihovně, kde jsme si povídali o knížkách a udělali si i dílnu čtení. V další části jsme pak rozebírali, co by každý z nás potřeboval, aby se ve třídě cítil dobře, bezpečně.

Adam Zvoneček, 7. B

Datum vložení: 14. 10. 2018 18:14