Vánoční koncerty

Typ: ostatní | Informace ze školy
Vánoční atmosféru jsme si mohli užít na koncertech, které připravila naše staňkovská škola, především pěvecký sbor paní učitelky Augustinové.

Ve středu 19. prosince v 18 hodin jsme si ve staňkovském kostele mohli vychutnat vánoční písně i povídání. Po úvodním přivítání panem farářem ještě jednou všechny přítomné přivítala Eliška Jáchimová, která nás pak celým večerem provázela. Užili jsme si několik vánočních písní i básní.

Ve čtvrtek se konalo vystoupení v Lidovém domě. První stupeň si vystoupení vychutnal od 9 hodin, pro druhý stupeň vystoupení začalo o hodinu později. Největší podíl na vystoupení měla paní učitelka Augustinová s pěveckým sborem. Některé děti si zde zazpívaly i sólo, některé měly připravené básničky. Svým zpěvem nás uchvátila například Míša Horníková, Eliška Jáchimová či Eliška Tauberová. Po vystoupení pěveckého sboru připojily několik anglických písní děti pod vedením paní učitelky Boudové.

Na závěr nám popřála krásné Vánoce paní ředitelka Jitka Suchá. Všechna vystoupení se nám moc líbila.

žáci 7. B

Vytvořeno: 21. 12. 2018