Dravci

V úterý 9. října se konala akce, při které se celá škola i se školkou vydala na fotbalové hřiště a tam nám představovali velký počet dravců.

Po příchodu na hřiště jsme byli rozděleni na dvě skupiny a začalo představování dravců a sov. Pán, co nám představoval jednotlivé dravce, odpovídal i na naše dotazy. Po představení jedné skupiny dravců se naše skupina přesunula k další části. V další části nám představovali sokolovité dravce. Součástí programu byly i soutěžní otázky, kde cenou byl nejen nádherný kalendář, ale také možnost vypustit si dravce. A pak nás čekaly letové ukázky na velkém fotbalové hřišti. Pro ukázku vybrali luňáka, supa a také nejrychlejšího tvora na zemi sokola stěhovavého, který dokáže střemhlav letět až 380 kilometrů za hodinu, což je naprosto nepředstavitelná rychlost. Po ukázce dravců jsme se přesunuli zpátky do školy.

Adam Zvoneček, 7. B

Datum vložení: 3. 11. 2018 10:21