Cornwallem a Devorem až na konec Země

V letošním roce nás opět čeká poznávací zájezd do Anglie, tentokrát se zaměříme především na jižní Anglii.

Než dorazíme do Anglie, zastavíme se v Bruselu, kde navštívíme i Parlamentárium. Trajektem přijedeme do města Bristonu, kde navštívíme např. Clifton Bridge, univerzitu atd. a večer se poprvé setkáme se svými hostitelskými rodinami. Další den se pojedeme podívat do národního parku Dartmoor a na Stonehenge. Následující den navštívíme “konec Země”,  který najdeme v Lands end, kde se nachází nejzápadnější pevnina Anglie, která je omílána Atlantským oceánem. Šestý den se zastavíme u "nekonečné pláže” a pojedeme do Salisbury, kde se podíváme na Magnu Chartu. Sedmý - poslední den - se podíváme na nejstarší válečnou loď HMS Victory. Po pobřeží dojedeme do Eastbourne, kde se projdeme po stometrových křídových útesech Seven sisters. Osmý den už bychom v odpoledních hodinách měli dorazit do České republiky.

Už se moc těšíme a doufáme, že se celý zájezd povede.

Eliška Jáchimová, 8. A

Datum vložení: 14. 10. 2018 18:20