ZŠ Staňkov

Myslíme na budoucnost. Připravujeme žáky pro rychle se měnící svět.

Horšovskotýnské hry

Horšovskotýnské hry - 1

Dne 13. - 14. září se konaly v Horšovském Týně sportovní hry pro žáky prvního stupně, kteří zde soutěžilii v různých disciplínách. Z naší školy jely skupiny mladších i starších dětí. V disciplíně 60 metrů sprint si vybojovala velice pěkné 2. místo Janička Kozáková, která měla čas 10,4, což znamená, že jí 1. místo uteklo jen o jednu sekundu. V další disciplíně sprint na 400 metrů jsme se neumístili, ale ve skoku do dálky opět zazářila Janička Kozáková, ze které bude jednou velmi dobrá atletka. V disciplíně hod do dálky se stal vítězem Petr Hladík, který hodil 32 metrů. V té samé disciplíně se umístil na pěkném místě i Robin Roubal. Soutěžili jsme i v kolektivních sportech, například ve vybíjené, štafetě nebo přehazované. Mladší skupina dětí vybojovala úžasné 1. místo ve vybíjené a 2. místo ve fotbale. Starší žáci získali 1. místo ve fotbale. I přes neúnosné horko všichni soutěžící ze sebe vydali maximum. Moc jim gratulujeme. Áďa Dudová, 8. A

Datum vložení: 14. 9. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu