Halloween - 1

V pátek 31. října se děti mohly převléknout za různá halloweenská strašidla. Minulý rok se žákům do převleků moc nechtělo, ale v letošním roce se to na naší škole různými strašidly jen hemžilo.
O druhé vyučovací hodině jsme obcházeli třídy, abychom si všechny masky mohli pořádně prohlédnout a vyfotit se s nimi. Na prvním stupni se nejvíce zapojily třídy 1.B, 3.B, 5. A a 4.B, která měla i velice pěknou výzdobu třídy. Na druhém stupni se nejvíce snažily třídy osmáků a deváťáků, kde byla účast více než poloviční. O velké svačinové přestávce se všichni žáci mohli jít vyfotit na staré schodiště.

Je škoda, že se některé třídy nezapojily, protože pro děti je to určitě změna a užijí si spousty zábavy. Doufáme, že se to třeba do budoucna změní. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat všem, co si na náš školní Halloween připravili masky, a přispěli tak k navození té správné halloweenské atmosféry.

T. Chvátalová, S. Arrammachová, 9. tř.

Datum vložení: 31. 10. 2015 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15