Obsah

5. B v ZOO Plzeň

Typ: ostatní
5. B v ZOO Plzeň - 1Ve čtvrtek 18. prosince jsme jeli do ZOO Plzeň, abychom si prohloubili učivo přírodovědy o podnebných pásech. Na statku jsme se setkali s paní průvodkyní a povídali si s ní o našem tématu. Prošli jsme společně skoro všechny pavilony, včetně toho nového - Amazonie. Podívali jsme se i do podzemí, kde jsme viděli netopýry a spoustu hmyzu. Pak jsme si fotili některá zvířata a zapisovali si o nich zajímavosti.

Nezapomněli jsme, že se blíží Vánoce. Proto jsme nepřijeli s prázdnou. Hned u vchodu jsme poskládali pod vánoční stromek něco zvířátkům na přilepšenou - piškoty, mrkev, jablka...

Byli jsme v ZOO rádi a už se těšíme na další společnou akci.

Bety H. - 5. B


Vytvořeno: 18. 12. 2015
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu