Týden změn

Týden změn - 1V předposledním červnovém týdnu probíhal na naší škole týden změn, který připravili žáci 9. tříd. V pondělí měli žáci za úkol přijít přestrojení za jakékoliv povolání. Deváťáci pak hodnotili, která třída se zapojila v největším počtu. První zvítězili žáci 2.A, kteří měli 100% účast. Dokonce i paní učitelka Budínová vyměnila svůj obvyklý slušivý šat za oblek školníka. Právem tedy získala 2.A sladkou odměnu.

V úterý se děti i někteří učitelé přestrojili za pohádkové či historické postavy. Po škole se procházeli upíři, bílé paní, princezny, čarodějové, kašpárkové a mnoho dalších. Dokonce tři třídy měly 100 % účast v kostýmech a pochutnaly si na sladké odměně.

Ve středu proběhl pyžamový den. Děti i učitelé přišli v pyžamech a nočních košilích, řada z nich doma v posteli nezapomněla ani oblíbeného plyšáka.

Ve čtvrtek si v některých třídách deváťáci vyzkoušeli, jaké je to stát před tabulí v roli učitle.

V pátek jsme završili týden změn proměnou děvčat za chlapce a naopak. Celý týden se dětem moc líbil, pobavili se i učitelé. Doufáme, že i příští rok žáci 9. tříd vymyslí podobnou zábavnou akci, abychom si společně zpříjemnili konec školního roku.

Vytvořeno: 20. 6. 2011