Výstava v Českých Budějovicích

Módní přehlídkaVe čtvrtek 1.10. měli naši deváťáci možnost navštívit společně se žáky ZŠ Blížejov výstavu v Českých Budějovicích. Na výstavišti v Č.Budějovicích se konala největší přehlídka středního odborného a učňovského školství v ČR s názvem :
Vzdělání a řemeslo.
V mnoha pavilonech se žáci základních škol seznámili s nabídkou středních škol. Zhlédli jsme například - módní přehlídku vlastně navržených a vyhotovených oděvů, výrobky uměleckých škol - šperky, rytiny zbraní, pilnou a těžkou práci kovářů soutěž v kresbě a modelování aranžerské práce soutěž v oboru CNC techniky ochutnali cukrářské a potravinářské výrobky a mnohé další. Po celou dobu výstavy probíhala i Diskotéka Hitrádia Faktor, různé přednášky a soutěže. Je jen škoda, že nabídky , jet na výstavu ,využilo pouze 5 žáků.

Vzdělání a řemeslo

Výchovná poradkyně