Týden změn – akce deváťáků

Toto byla jedna z našich posledních akcí na této škole. Chtěli jsme tu po sobě zanechat také nějaké kladné vzpomínky.
18. června jsme si zkusili, jaké je to učit, a zjistili jsme , že to není žádná prča
21. června Hudební den – tento den jsme si připravili hudební vystoupení v hudební učebně, kde vystupovala skupina Metalxa, která už vystupovala na plese. Kromě toho vystoupili žáci z většiny ostatních tříd. Žáci se mohli převléknout za celebrity.

22. června Den elegance většina žáků tento den přišla ve slavnostním oblečení a jejich chování tento den také bylo podstatně galantnější.

23. června Gender – bender kluci si oblékli sukně a vzali podpatky a paruky, holky vyrazily v klučičím

24.června Pyžamový den - Většina dorazila do školy v úboru spáčů a všechny třídy si mohly v tělocvičně zasoutěžit. Odpoledne pak byla soutěž Staňkovská laťka. Největší překvapení byl výkon Lukáše Oulíka – 160 cm.

Doufáme, že se tento týden žákům líbil a že si odnesli nějaké zážitky.

Vytvořeno: 18. 6. 2009