Staňkovský slavík

Staňkovský slavík - 1Ve čtvrtek 25. 2. 2010 proběhla v Lidovém domě pěvecká soutěž Staňkovský slavík. Své výkony zde předvedly děti z 1. i 2. stupně naší ZŠ. Velkému finále předcházela jednotlivá třídní kola a poté semifinále v podkroví školy.
V 1. kategorii si nejlépe vedla Adéla Martínková z 5. ročníku, na 2. místě skončila Anetka Bernklau ze 4. A a 3. místo obsadil Lukáš Fejtek z 1. A. Ve 2. kategorii měla porota těžké rozhodování a nakonec se rozhodla udělit dvě první místa. Získali je Tomáš Fejtek ze 7. třídy a Terezka Leitlová ze 6. B. Druhou příčku obsadil Bohuslav Šlehofer z 8. B, třetí místo vybojovala Markéta Samochodkinová z 9. B.

Cenu diváckého hlasování získal Erik Havel z 9. A, který svým vystoupením pobavil publikum a celou akci zakončil.

Všechny děti podaly velmi pěkné výkony, soutěž provázela příjemná a uvolněná atmosféra. Pokud bude zájem ze strany zpěváčků, uspořádáme příští rok 2. ročník Staňkovského slavíka.

Vytvořeno: 25. 2. 2010