Obsah

3. školní ples

Typ: ostatní
3. školní ples - 1V pátek 26. března jsme se již potřetí sešli na žákovském plese pořádaném naší školou v sále Lidového domu ve Staňkově. Na organizaci plesu se nejvíce podíleli žáci obou 9. tříd naší školy, kteří letos přišli s novými nápady. Novinkou bylo předtančení a šerpování žáků 9. ročníků třídními učiteli. Hudební doprovod obstaral pan učitel Miloslav Khas a Adriana Christovová, na závěr překvapila svým vystoupením kapela METALXA, složená z chlapců 9. ročníku. V průběhu plesu mohli přítomní zhlédnout mnoho tanečních i pěveckých vystoupení, která se velmi líbila. Stejně jako loni okouzlila přítomné originální módní přehlídka výtvarného oboru ZUŠ, letos inspirovaná šachovými figurkami. Sál byl jako každý rok zcela naplněn a děti, rodiče i ostatní hosté se dobře bavili. Děkujeme všem rodičům za účast a za přípravu plesu, dále všem sponzorům, zaměstnancům školy a samozřejmě deváťákům.

Vytvořeno: 26. 3. 2009
Poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správce Webu