Projekt 9-95

Ve středu 17.6.2009 se žáci deváté třídy rozhodli uspořádat projekt Devítka baví školu 9-95. Smysl projektu spočíval v tom, že žáci devátých tříd připravili různá stanoviště, na kterých se plnily tématické úkoly ke škole ( hod houbou na terč, hod koulí do koše, mazání tabule... ). Na různých stanovištích byly tříčlenným družstvům za splněné úkoly zapisovány body. V soutěži, jak se později ukázalo, byla úspěšnější děvčata ze sedmých a osmých tříd. Mezi prvními družstvy se tedy objevila dívčí a smíšená družstva. Po celou dobu byla v tělocvičně školy spuštěna diskotéka, kterou organizoval pan učitel Khas. Myslím si, že všichni byli s projektem 9-95 spokojeni a že se všichni pobavili. Doufáme, že v příštích ročnících budou podobné projekty pokračovat.

Martin Horák

Vytvořeno: 17. 6. 2009