Preventan cup

Ve středu 1. dubna 2009 se dvanáctičlenné družstvo žáků z 5. a 4. třídy naší ZŠ zúčastnilo okresního kola soutěže ve vybíjené "Preventan cup". Soutěž organizovala ZŠ Komenského 17 v Domažlicích. Všech devět družstev prvního stupně z ruzných škol okresu bylo rozděleno do dvou skupin. Naši žáci ( T. Krejčí, D. Bozděch, J. Bernklau, M. Svoboda, O. Oulik, J. Ježek, T. Leitlová, K. Oláhová, A. MArtínková, E. Baierlová, Z. Horn a M. Bublová ) si vedli výborně. Perfektně zvládli všechny zápasy ve své skupině a po opravdu tvrdém boji s žáky z Msgre. B. Staška zaslouženě postoupili z prvního místa do finále, kde se utkali se zdatnějším soupeřem z Horšovského Týna. Konečné druhé místo však bylo velkým úspěchem. Doufejme, že i v příštích letech se bude našim žákům v této soutěži dařit tak skvěle jako těm letošním.

Mgr. Radomíra Bláhová

Vytvořeno: 1. 4. 2009