Obsah

Coca - Cola cup 2009

Typ: ostatní
Letošní rok jsme se jako každoročně zúčastnili fotbalové turnaje škol z celé ČR - Coca - Cola cupu 2009.Po přihlášení do soutěže jsme byli rozlosováni do skupiny: Staňkov, Holýšov, Heřmanova Huť, Koloveč. Po bezchybných výkonech jsme skupinu vyhráli s plným počtem bodů a impozantním skórem 13:0. Tím pádem jsme postoupili do dalšího kola, které jsme stejně jako kolo první pořádali na staňkovském hřišti. Ve druhém kole jsme narazili na silnější soupeře, kterými byli: Přeštice, Klatovy a Domažlice Msgre.. Ani v tomto kole jsme nenašli tým, který by nám sebral body a s plým počtem bodů jsme se opět těšili na kolo třetí. V kole třetmí se nám o motivaci postaral fakt, že v případě postupu stráví naši hráči tři dny v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově. Překážkou nám byli tyto týmy: Nepomuk, Mariánské Lázně a Horažďovice. V prvních dvou zápasech jsme vyhráli 2:0, popř. 3:0 a rozhodnou se mělo ve třetím zápase s Horažďovicemi. Ten jsme po tuhém boji těsně prohráli 1:2. Ovšem turnaj jsme opouštěli se vztyčenou hlavou. Nezbývá nám, než pogratulovat soupeři. Zároveň také děkujeme městu Staňkov a fotbalovému oddílu FK Staňkov, který nám na všechna kola poskytl hřiště i s přilehlým zázemím.