Hra Vizionáři

Hra Vizionáři - 1Ve čtvrtek 10. ledna 2011 zažili žáci 7. ročníku projektový den v rámci projektu Kreativní demokratická škola. Zahráli si při něm hru Vizionáři. Měli se zamyslet nad aktuálními problémy, které nás ve městně trápí, a navrhnout neotřelé a realizovatelné řešení tohoto problému tak, aby se na tomto řešení sami mohli podílet. Své nápady měli možnost konzultovat s ředitelem a místostarostou p. uč. Šobrem. Žáci měli mnoho dobrých nápadů, které zpracovávali ve skupinách, poté svůj návrh prezentovali před třídou a hlasováním pak vybrali nejlepší projekt, na kterém budou v následujících měsících ve třídě všichni společně pracovat. V červnu se pak při Občanském dni střetnou v soutěži návrhy obou semých tříd.

Vytvořeno: 10. 1. 2011