Stejně jako minulý rok k nám přišla mluvčí policie a opět nás poučila něco málo o zákonech, ale především o bezpečnosti. Mluvili jsme o problémech způsobených užíváním drog a alkoholu. O omamných látkách toho víme dost, avšak nikdy není špatné se o škodlivosti drog znovu utvrdit.