Jak se efektivně učit s dětmi

plakat akceTrápí se vaše dítě ve škole? Máte dítě, které má řadu problémů v učení? Je nadané, ale přesto mu učení nejde? Má jít vaše dítě do školy a chcete se připravit na to, jak mu pomoct? Jde dítěti učení dobře, ale máte pocit, že by se mohlo rozvíjet lépe?0

Stručná anotace:

Rodiče by se měli v rámci workshopu seznámit s tím, jak mohou pomoci svým dětem, které mají problémy s učením, nebo jak svým dětem ukázat učení zábavnější formou. Seminář bude v prvé řadě prostorem, kde bude možné řešit konkrétní problémy, které rodiče v oblasti učení jejich dětí trápí. V případě zájmu se mohou rodiče seznámit s konkrétními technikami, které učení mohou zefektivnit a zkvalitnit.

Využijte prosím možnosti předběžné rezevace pomocí elektronické přihlášky [›].

Rádi mezi námi uvítáme nové členy našeho spolku. Pokud byste měli zájem o členství v našem spolku, stačí vyplnit přihlášku, a pak už jen čerpat výhody, které z členství vyplývají.

Vytvořeno: 8. 9. 2017