Noc ve školní družině - Špioni

Noc ve školní družině  - Špioni

Na Dětský den jsme si s dětmi z družiny Špionů a Indiánů naplánovali spaní ve škole.

Společně jsme prošli indiánskou stezku, kterou Špioni připravili pro Indiány. Stezka pak končila schovávačkou v lese. U rybníka Vížka jsme si vyzkoušeli svoji tvořivost a fantazii ve tvoření lodiček z přírodních materiálů. Lodičky jsme potom vypustili na vodu a pozorovali jejich plavbu. Po dlouhém pobytu v přírodě jsme si ještě zatančili na naší diskotéce a prožili dobrodružství při noční prohlídce školy.  A pak o půlnoci jsme postupně usínali únavou ve svých "pelíšcích". Všichni jsme si  tento den, na který jsme se dlouho těšili, opět skvěle užili.

Datum vložení: 10. 6. 2018 18:05
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2018 15:22