Bezpečný pes - ŠD Špioni

Bezpečný pes - ŠD Špioni 1Dne 23.4 navštívila děti ze školní družiny na školním hřišti Kačka a její pes Gucci z kynologického servisu v rámci programu "Bezpečný pes".

Program je zaměřený na předcházení strachu dětí z chování a útoků psů. Také je učí, jak se mají v různých situacích při setkání se psy chovat. Děti se dozvěděly mnoho věcí, které předtím neznaly. Třeba jakou mají zaujmout polohu a postoj v případě ohrožení psem, jak rozlišit signály psího chování a spoustu dalších zajímavostí. Až se příště potkají s cizím psem, budou vědět, co mají dělat. Pes Gucci byl moc hodný, děti si ho mohly hladit a strachu tolik nenaháněl. Všichni si ho od první chvíle zamilovali. Setkání s Kačkou a Guccim byl skvělý zážitek, na který budeme ještě dlouho vzpomínat.

Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 3. 6. 2019 23:40