Noc ve školní družině

Z 1. na 2. června si Indiáni společně se Špiony užívali společnou akci.

Letos jsme stopovali Špiony a přitom plnili jejich úkoly. Některé byly dost těžké. Dodržet „Bobříka mlčení“ nebo najít čtyřlístek. K lehkým patřilo pohladit kopřivu – to zvládli všichni. Na konci stopování jsme Špiony hledali. Byli dobře schovaní, ale indiánské oko si je našlo.

Ve skupinkách nebo samostatně si pak děti u rybníku Vížka vytvářely krásné lodičky, které pak vypouštěly na plavbu po rybníce. Po krásném a dlouhém pobývání  v přírodě jsme si dali ve škole večeři, nabrali nové síly a dali se do tance. Řádně vyskotačeni jsme pak za svitu baterek prošli noční školou. Byla úplně jiná než ve dne. Poté jsme se dali do vybalování „spacákových pelíšků“. Ve školní družině se nám spalo parádně. Ráno jsme se společně nasnídali, vzájemně si pomohli s balením věcí a hurá domů. Bylo nám všem pospolu prima.

Datum vložení: 17. 6. 2018 20:14
Datum poslední aktualizace: 30. 8. 2018 15:22