První schůzka žákovského parlamentu

Typ: Žákovský parlament
Na první schůzce parlamentu v letošním školním roce jsme se všichni vzájemně představili, seznámili a společně jsme přivítali nové členy ze třetích tříd.

Následně nás pan učitel Khas vyzval, abychom si navrhli vlastní trička s potiskem a nápisem “Žákovský parlament ZŠ Staňkov”. Všechny nás tato informace moc mile překvapila. To jsme ale ještě nevěděli, že na nás čeká další překvapení, a to výjezdní zasedání našeho parlamentu. Na tomto zasedání se budeme vzájemně učit jak správně komunikovat, moderovat diskuzi atd. Domlouvali jsme se na vedení parlamentu, pravidlech při diskuzích a také o tom, jak sestavíme naši ústavu. Byli jsme nadšeni a moc se těšíme na  další schůzku, která proběhne 26. září opět v 7.15 v podkroví naší školy.

Simona Koláčková

zástupce VIII.B