Drakiáda na letišti

Typ: Klub rodičů AMOS
Ve čtvrtek 28. září proběhl na staňkovském letišti první ročník Drakiády. Akci uspořádal Aeroklub Staňkov, město Staňkov, mateřská škola, základní umělecká škola a Klub rodičů a přátel školy AMOS.

Celé odpoledne provázel hudbou a slovem Radek Krutina a občerstvení zajistil Miloš Beck. Sponzorsky akci zajistila firma ServisPC Radka Pittrová, která pro návštěvníky připravila krásné medaile.

Už po obědě se začali scházet první účastníci Drakiády, pro které byl připraven bohatý program. Kromě skákacího hradu, kolotoče a houpaček připravil Klub rodičů osm sportovně dovednostních soutěží, za jejichž zvládnutí dostali všichni malou a sladkou odměnu. Jediný zádrhel nám tak připravilo počasí. Naštěstí ale přece jen začalo mírně foukat, takže nakonec došlo i na samotné pouštění draků.

Dle názoru většiny přítomných se první Drakiáda vydařila, a tak se možná můžete těšit i na případný druhý ročník.

Vytvořeno: 29. 9. 2017
Autor: Mgr. Miloslav Khas