Beseda v 7. třídách

V úterý 16. prosince proběhla v 7. A a 7. B přednáška o terorismu a drogách. Nejdříve jsme si povídali o terorismu a některých teroristických útocích. Třeba o útoku na americká dvojčata, který rozpoutal válku s terorismem, nebo o Bostonském běhu, kdy dva čečenští bratři vyrobili bombu z tlakových hrnců, do kterých dali hřebíky a matky. Pak jsme si řekli, jak se zachovat, kdyby se nějaký teroristický útok udál. Poté začala přednáška o drogách. Říkali jsme si o nejznámějších drogách, jako je marihuana, heroin, nikotin a kokain. Taky jsme si ukazovali obrázky lidí, jak vypadali před tím, než začali drogy užívat, a potom, když je užívali. A byla to opravdu obrovská změna. Taky jsme si pouštěli video, jak vypadá člověk pod vlivem drog. Řekli jsme si taky, jak poznáme člověka, který bere drogy (uhýbá pohledem, když se na něj dlouze a zpříma do očí podíváme). Beseda se nám líbila.

Maru Felixová, 7. A

Datum vložení: 16. 12. 2015 8:00