Projekt - BAJKY - 4.B

Projekt - BAJKY - 4.B - 1

Několikadenní projekt jsme zahájili v městské knihovně. Při besedě s paní knihovnicí jsme získali první informace o spisovatelích, kteří se bajkám věnují. Do třídy jsme si odtud přinesli několik knížek a ve skupinách pokračovalo naše seznamování s bajkami. Četli jsme, vypravovali a hledali poučení především v bajkách Pavla Šruta. Jeden den jsme pak zašli pro naše kamarády do 1.B a pracovali jsme na bajkách společně. Pak už nás čekala vlastní tvorba. Každý z nás napsal svoji vlastní bajku a tak jsme vytvořili Knihu bajek žáků 4.B. Závěrem jsme si otestovali své vědomosti na projektu Čtení pomáhá a získali jsme tím 1.100Kč, které pošleme, ještě s dalšími příspěvky, na charitativní projekt KUŘE.

žáci 4.B s tř.uč.H.Kozovou

Datum vložení: 1. 10. 2014 8:00