Pevnost Týn

Pevnost Týn - 1

Dne 7. 11. 2012 jsme jeli do Horšovského Týna na soutěž Pevnost Týn. Zažili jsme několik zajímavých událostí. Soutěže se účastnili kromě žáků základních škol ze Staňkova, Horšovského Týna, Domažlic, Boru u Tachova a Kolovče také herci ze seriálů Ulice a Gympl s (r)učením omezeným. Všechny soutěžní disciplíny byly moc zajímavé. Sestavovali jsme například hlavolam, házeli kostky do koše nebo luštili tajenku. Nejvíc se nám povedlo první kolo, kde jsme měli za úkol najít správný klíč a odemknout v časovém limitu zámek. V dalších kolech jsme už tak dobří nebyli. Ve finále jsme si z tabule vybírali zlaté mince, které nám mohli přinést další body. Nakonec jsme skončili na třetím místě. Velkým překvapením bylo, že předávat ceny přišel herec Jiří Mádl. Vítězný tým z Kolovče získal krásnou cenu - zájezd do Paříže a návštěvu Disneylandu. Ale ani naše družstvo nepřišlo zkrátka. Soutěžící se pojedou podívat na Barrandov a prohlédnou si filmové ateliéry. Nakonec se konala autogramiáda. To byla tlačenice, vždyť jsme měli jen půl hodiny na to, abychom získali co nejvíce podpisů. Bylo to moc zajímavé odpoledne. S dobrým pocitem jsme odjížděli domů.

žáci 6. ročníku

Datum vložení: 7. 11. 2012 8:00