Orion florbal – cup

Hoši, kategorie III., 6. - 7. třída Hráči: Tonda Kolros, Vilda Hrnčíř, Michal Pomahač, Tomáš Ježek, Petr Nohavec, Karel Rada, David Popelář, Vašek Záhoř, Denis Drudík, Honza Hájek, Miky Gruber a Heřman Homolka.
Naši hoši úspěšně zvládli okrskové kolo, kde zářili tak, že všechna utkání vyhráli, pouze v jednom remízovali a pak prohráli nájezdy. Bylo z toho první místo a za námi postupně skončil Horšovský Týn, Bělá nad Radbuzou, Poběžovice, Holýšov a Blížejov. Tímto výkonem jsme postoupili do okresního kola, kde nás čekali soupeři ze Kdyně, Domažlic Komenského 17 a Horšovského Týna. Po nešťastné úvodní remíze s mužstvem Kdyně, kdy jsme posléze prohráli na nájezdy, jsme zbytek turnaje strávili dohadováním s rozhodčími. Nakonec jsme obsadili celkově čtvrté místo, přestože jsme dle výkonu v okrskovém kole očekávali podstatně lepší výsledek.

Hoši: kategorie IV., 8. - 9. třída
Hráči: Honza Ježek, David Bartošík, Lukáš Oulík, Jirka Bernklau, Tomáš Krejčí, Michal Jaselský, Kuba Svatek, Pavel Svatek, Martin Svoboda, David Bozděch.

Po výborných výsledcích z okrskového kola, kde jsme porazili Horšovský Týn, Koloveč, Holýšov a ještě Blížejov, Bělou nad Radbuzou a Poběžovice, jsme postoupili do okresního kola, kde jsme nastoupili plni očekávání jako jedni z favoritů a výsledky tomu napovídaly. Hoši výborně zvládli dva první zápasy s Domažlicemi Komenského 17 a s Horšovským Týnem, bohužel chyběla alespoň remíza s mužstvem Klenčí. To bychom pak pokračovali v krajském kole v Plzni, ale to se bohužel nepovedlo, a tak z toho bylo druhé místo.

Dívky: kategorie III., 6. - 7. třída
Hráčky: Aneta Bernklau, Tereza Chvátalová, Soňa Arrammachová, Terka Geigerová, Natálie Zámostná, Terka Loudová, Sára Faitová, Terka Jaklínová, Denisa Šmejkalová a Lída Sellnarová.

V kategorii dívek se vzhledem k nižšímu poctu účastníků koná rovnou okresní finále a naše děvčata se rozhodne neztratila. Po třech vítězstvích v základním čase a jednom na nájezdy jsme získali celkem 11 bodů a skončili na prvním místě, za sebou jsme nechali Domažlice Komenského 17, Koloveč, Bělou nad Radbuzou a Blížejov. Čekalo nás krajské kolo v Plzni, kde jsme ostudu neudělali, ale nakonec to bylo páté místo.

Dívky, kategorie IV., 8. - 9. třída
Hráčky: Eliška Stauberová, Nikola Bublová, Terka Leitlová, Simča Fišerová, Eliška Baierlová, Zuzka Valečková, Kristýna Oláhová, Drahuš Letáková, Míša Dlesková.

I zde se konalo rovnou okresní kolo a tam nás čekaly stejné soupeřky jako mladší dívky. Dívky vybojovaly druhé místo, když o celkovém vítězi rozhodl jediný nájezd, v němž byly úspěšnější hráčky Kolovče. Později jsme se ale díky karanténě v Kolovči účastnili krajského kola. Tam si to hráčky náležitě užily a skončily na čtvrtém místě ze sedmi.

Datum vložení: 30. 1. 2013 8:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2017 23:15