Regenstauf

Výlet za žáky z partnerské školy do Regensburgu

V úterý 20.6. 2017 jsme navštívili žáky ze školy v Regenstaufu. Jela s námi paní učitelka Vlčková, Fazekašová a pan učitel Khas. celý text

Návštěva naší partnerské školy

Naší partnerskou školou je škola v Regenstaufu, a tak jsme se tam v letošním roce opět vypravili. Dokonce jsme se mohli zúčastnit dvou vyučovacích hodin. Už víme, jak probíhá tělocvik a hudebka. Během celého dopoledne jsme se snažili s německými žáky dorozumět. Někomu se to dařilo v němčině, většinou jsme ale využívali angličtinu. Zaujalo nás, jak je škola perfektně vybavená! Jsem z ní naprosto nadšená!
Linda Malíková, 7. A celý text

Návštěva v Regenstaufu

V úterý 21. října navštívili někteří žáci sedmých, osmých a devátých tříd naši partnerskou školu v německém Regenstaufu. celý text

Návštěva žáků z Regenstaufu