Pojďte, budeme si hrát

Pojďte, budeme si hrát 1

V pondělí 19. 3. se v oddělení Indiánů sešla zajímavá pospolitost.

Děti, pár jejich sourozenců, babičky, maminky, jeden tatínek a já. Společně jsme usedli do kruhu, postupně se všichni představili a řekli si, jak se cítíme. Poté jsme se mohli věnovat naplnění našeho programu - seznámit se s družinovými „Ladidly“, hrát společné hry, stavět si z kostek, skládat puzzle, prohlížet si fotografie ze života ŠD, posedět a občerstvit se, ale i si jen tak popovídat.

Na konci jsme se opět sešli v kruhu a každý měl možnost si říci, jaké to společné hraní pro něj bylo. Zde je to, co mé indiánské ucho zaslechlo - zábava, pohoda, dobrý, odpočinek, inspirace, uvědomění, zdroj nových informací, příjemné spoznání se a radost.

Děkuji všem příchozím, za návštěvu naší indiánské družiny a těším se zase někdy na viděnou.

M. Výrutová

Datum vložení: 26. 3. 2018 23:10