Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhl 19.6. - 21.6. - viz kalendář.  Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. 

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Broker team Cup

Detail [›]

Po roční odmlce způsobené opravou podlahy v tělocvičně se opět konal školní turnaj pod záštitou paní Gustové, která věnuje pro účastníky ceny. Tentokrát se turnaj konal na novém venkovním hřišti a opět jsme se vrátili k původní variantě, k fotbalu. Turnaje se účastnilo  6 týmů, celkem 42 dětí. Všichni sváděli urputné boje, ale vše proběhlo v rámci fair play. Turnaj změnil také název z Generali Cup na Broker team Cup.

Zdeněk Valečka

Dne 27. června se na školním hřišti konala akce Broker team Cup. Náš pan učitel Zdeněk Valečka byl rozhodčím turnaje, a tak jsme jakožto jeho třída na zápas šli všichni. Bohužel zápasy kazilo počasí, protože  pršelo. Hráči se rvali o míč, předháněli se, div si něco neudělali, ale naštěstí se jim nic nestalo.

Na třetím místě se nakonec umístil tým Pionýrů, na krásném stříbrném místě tým Mezků a na sladkém zlatém místě tým s názvem Něco. Byl to opravdu velký boj, ale vše proběhlo fair play. Poté byli vyhlášení tři nejaktivnější hráči - Ondra Kolář- nejužitečnější hráč zápasu, Martin Liška - nejlepší obránc a Tomáš Pitipáč – nejlepší střelec.

Všem se zápasy moc líbily a doufáme, že příští rok se uskuteční zase, ale s lepším počasím.

                                                                                                           Míša Horníková

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-