Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Dopravní soutěž v Domažlicích

27. dubna se v Domažlicích uskutečnilo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Do soutěže jelo z naší školy celkem osm žáků s doprovodem paní učitelky Pluhařové. Sraz jsme měli v sedm hodin ráno na autobusové zastávce na náměstí. Po cestě do Domažlic jsme se mačkali v přeplněném autobuse, ale dojeli jsme všichni a v úplném pořádku. Museli jsme projít skoro celé Domažlice, než jsme se dostali na dopravní hřiště, které se nachází pod nemocnicí. Když jsme přišli na hřiště, začalo po chvilce celkem hodně pršet. Už jsme se báli, že bude pršet celou soutěž, ale nakonec se počasí aspoň trošku umoudřilo. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích: mladší (u nás zástupci 5. B) a starší (u nás děti ze 7. A). Obě skupiny musely absolvovat jízdu v simulovaném silničním provozu, jízdu zručnosti a prokázat znalost první pomoci i pravidel silničního provozu. Nakonec jsme dopadli takto: mladší skončili na 1. místě a postupují do krajského kola, starší se umístili na pěkném 3. místě a Týna Forstová ze 7. A byla ve své kategorii vyhlášena jako nejlepší dívka. Soutěž se nám moc líbila, gratulujeme výhercům a držíme palce do krajského kola.

Kristýna Forstová, 7. A