Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Beseda s Doris Windlin

Švýcarská malířka Doris zavítala k nám do Staňkova a řekla nám spoustu zajímavých věcí. Mluvila o svém životě, který mi přijde hodně zajímavý. Tato malířka maluje venku, takže její den probíhá asi takhle: vzbudí se, podívá se, jestli svítí sluníčko, zabalí si barvy a plátna a vyrazí. Venku maluje, vrátí se domů, nají se, jde spát.
Byla moc sympatická. Pustila nám dva filmy, které společně s přáteli natočila a sestříhala. První film byl o tom, jak maluje, a druhý o životě na statku jejích rodičů, ze kterého jsem se dozvěděli, jak se žije ve švýcarských horách. První film trval 21 minut, ten druhý byl delší.  Musím říct, že maluje nádherné obrazy!

Linda Malíková, 8. B