Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Návštěva paní spisovatelky ve čtenářském klubu

Ve čtvrtek 20. dubna nás ve čtenářském klubu navštívila spisovatelka Máša Bořkovcová, mladá autorka komiksů.
Ukázala nám, jak se takový  komiks vytváří a jak se hledá námět. V jejích knihách se nacházejí skutečné lidské příběhy. Máša Bořkovcová chce čtenářům ukázat, jak se žije dětem v dětských domovech a pěstounských rodinách. Její komiksy vycházejí v edici Nejisté domovy a čtyři z nich nám paní spisovatelka na ukázku přinesla. Bylo zajímavé srovnávat jednotlivá díla, protože je vždy vyprávěl jiný člověk, a i jiný člověk kreslil komiksové obrázky. Ale všechny hlavní hrdiny spojuje jedno - narodili se v rodinách, ze kterých byli odebráni do dětského domova.
Paní  spisovatelka byla tak hodná a všechny čtyři komiksy nám nechala v naší klubové knihovně, a proto si je i vy můžete vypůjčit.

Veronika Čipryč, 6. A

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-