Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Green Screen

Detail [›]

V pátek 21. dubna byla naše třída 6. A na hodině v podkroví nejen s paní učitelkou Schenkovou, ale i s panem učitelem Khasem. V dubnu jsme dokončili učivo o starověkém Řecku a během velikonočních prázdnin jsme napsali medailonky o nějakých slavných řeckých osbnostech. Paní učitelka pomohla některým našim odvážlivcům s antickým oblekem a pan učitel Khas, který si s sebou přinesl i-pad, nás pomocí aplikace Green Screen natáčel. Medailonky se ženami jsme měli jen dva, ale naopak s  pány bylo medailonků mnohem víc. Už se těšíme, až si medailonky pustíme a budeme hádat, kdo to je. Můžete to zkusit také.

Terka Vacíková, 6. A