Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Okresní kolo v přehazované

Detail [›]

V pátek 24. března se v Domažlicích uskutečnilo okresní kolo v přehazované pro holky. Turnaje se zúčastnilo celkem osm škol. Těchto osm družstev se rozdělilo na dvě skupiny. Naše škola byla v první skupině ještě s dalšími třemi družstvy. Hrálo se ve dvou tělocvičnách.
První zápas jsme bohužel prohrály, ale nechybělo moc do vítězství. Druhý zápas skončil remízou a poslední zápas jsme vyhrály 2:0. Nakonec jsme tedy hrály o celkové páté místo, které jsme uhájily. Bohužel nevíme, kdo nakonec vyhrál zápas o první místo, jestli Domažlice či Horšovský Týn. V době, kdy začínal jejich druhý set, jsme už musely jít na autobus.
Cesta domů proběhla ve veselé náladě a doufáme, že dostaneme ještě někdy příležitost si přehazovanou na turnaji zahrát.

Kristýna Forstová, 7. A