Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Neobvyklá čtenářská dílna

Detail [›]
18. ledna vyrazila naše třída 6. A do městské knihovny, kde proběhla netradiční čtenářská dílna. V úvodu nám paní knihovnice řekla, jaké funkce má knihovna a co všechno knihovnice dělá (srovnávání knížek a zadávání je do systému, pořádání besed…). 
Poté jsme dostali od naší paní učitelky dvě různé vizitky knihy. Nejdříve jsme si v knihovně vybrali libovolnou beletristickou knihu (děvčata například dívčí román a chlapci dobrodružnou), 20 minut jsme si ji pročítali a pak vizitku knihy vyplnili. Totéž jsme udělali i s knížkou populárně naučnou. Tady jsme doplňovali i kód podle mezinárodního řazení. Kdo chtěl, mohl vyplněné vizitky knih odevzdat.
Dvouhodinová návštěva knihovny se nám líbila a domluvili jsme se, že sem zavítáme i ve druhém pololetí.
Tereza Vacíková a Eliška Jáchimová, 6. A

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-