Naši partneři

Nadace The Kellner Family Foundation
 

 

Partnerská škola

 

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Kontakty

 Rozsvícení vánočního stromku

Detail [›]

V sobotu 3. prosince v 17:00 hodin se uskutečnilo to, na co všichni čekáme celý rok - rozsvěcení vánočního stromku ve Staňkově. Nejdříve pronesl pár slov pan starosta Alexandr Horák a pak s lidmi počítal do pěti a stromeček se rozsvítil. U svítícího stromku nejprve vystoupily mažoretky, pak Základní umělecká škola Staňkov - flétny pod vedením pana učitele Šhlehofera, trubky a kytary pod vedením pana učitele Pluháčka. Slavnostní podvečerní vystoupení zakončil pěvecký sbor základní školy. Pod taktovkou paní učitelky Augustinové jsme zazpívali čtyři vánoční písně a pak už se lidé mohli kochat pohledem na rozsvícený stromeček.
Tereza Vacíková, 6. A