Nadace The Kellner Family Foundation

Partnerská škola

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Chyba 404 - Stránka nebyla nalezena

Omlouváme se, ale Vámi požadovaná stránka http://www.zsstankov.cz/cs/radioamos/ se na našem webu nenachází. Je možné, že stránka, kterou hledáte, byla přesunuta nebo odstraněna. Pro nalezení hledaných informací prosím:

• zkontrolujte správnost adresy v adresním řádku prohlížeče
  • přejděte na úvodní stránku a pokuste se pokračovat z ní

Je-li to možné, informujte nás o této chybě na e-mailové adrese mirec@redaktor.cz, prosím.