Nadace The Kellner Family Foundation

Partnerská škola

Zápis do školní družiny

proběhne 19.6. - 21.6. - viz kalendář. Dopoledne bude probíhat ve 3. odd. ŠD, odpoledne v 1. oddělení. Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ. Přihlášky k dispizici v ŠD nebo zde na webu školy.

Volná místa

Hledáme kreativní a motivované kolegy pro výuku na 1. stupni a také pro výuku fyziky, matematiky, německého jazyka a výchov na 2. stupni - úvazek dle domluvy. Informace na tel. 724 291 455.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Vážení rodiče, milí žáci,

i v letošním školním roce vám na říjen 2017 nabízíme 8 denní výukový výjezd do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska spojeného s jednodenní návštěvou Nizozemí a jednodenní návštěvou Lucemburska.
Podrobné informace k výjezdu (program, platby apod.) naleznete v přiložených dokumentech v záložce ,,Za vzděláním společně".
V případě zájmu si můžete vytisknout potřebné dokumenty (stránky 2,3,4,5 a 7), které vyplníte a odevzdáte nejpozději do 10.4., do 17.4. musíte následně uhradit zálohu.
Všechny informace (včetně prázdných tiskopisů) budou žákům nabízeny 3.4. ve škole.
Veškeré informace jsou uloženy v této záložce, popř. pro bližší info se můžete obrátit na Mgr. S. Votrubovou.