Nadace The Kellner Family Foundation

Partnerská škola

Zápis do školní družiny

proběhl 19.6. - 21.6. - viz kalendář.  Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Vážení rodiče, milí žáci,

i v letošním školním roce vám na říjen 2017 nabízíme 8 denní výukový výjezd do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska spojeného s jednodenní návštěvou Nizozemí a jednodenní návštěvou Lucemburska.
Podrobné informace k výjezdu (program, platby apod.) naleznete v přiložených dokumentech v záložce ,,Za vzděláním společně".
V případě zájmu si můžete vytisknout potřebné dokumenty (stránky 2,3,4,5 a 7), které vyplníte a odevzdáte nejpozději do 10.4., do 17.4. musíte následně uhradit zálohu.
Všechny informace (včetně prázdných tiskopisů) budou žákům nabízeny 3.4. ve škole.
Veškeré informace jsou uloženy v této záložce, popř. pro bližší info se můžete obrátit na Mgr. S. Votrubovou.