Nadace The Kellner Family Foundation

Doplňovací volby do ŠR

z řad zákonných zástupců proběhnou v úterý 18. 4. 2017 od 15.30 do 18.00 v budově školy.

Ředitelské volno

pro žáky je vyhlášeno na den 12. 4. 2017 z důvodu celodenního vzdělávání učitelů.

Přijímací zkoušky na SŠ

Další informace naleznete na webových stránkách Plzeňského kraje.

Zápis do 1. ročníku

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2017/2018 proběhne 4. 4. 2017 od 14.00.

Náš tým

Založení Klubu rodičů a přátel školy

Ve čtvrtek 8. září byl založen Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Staňkov. Jedná se o spolek sdružující rodiče se zájmem o vzdělávání dětí v partnerském prostředí a rozšiřování principů výchovy. Klade si za cíl organizovat a zajišťovat vlastní volnočasové aktivity pro členy Klubu nebo se spolupodílet na organizaci sportovních, kulturních a dalších akcích pořádaných jinými spolky. Dalším cílem je příprava a realizace vzdělávacích akcí (přednášky, semináře, besedy). Více informací se dozvíte na celoškolském aktivu, který proběhne v naší ZŠ 29. září. Rádi mezi námi přivítáme nejen rodiče dětí školou povinných, ale i kohokoli jiného.

Aktuální informace o akcích naleznete na facebooku [›].