Nadace The Kellner Family Foundation

Partnerská škola

Zápis do školní družiny

proběhl 19.6. - 21.6. - viz kalendář.  Seznam přijatých žáků bude vyvěšen 1. 9. 2017 u vstupu do ZŠ.

Za vzděláváním společně

Náš tým

Založení Klubu rodičů a přátel školy

Ve čtvrtek 8. září byl založen Klub rodičů a přátel školy při ZŠ Staňkov. Jedná se o spolek sdružující rodiče se zájmem o vzdělávání dětí v partnerském prostředí a rozšiřování principů výchovy. Klade si za cíl organizovat a zajišťovat vlastní volnočasové aktivity pro členy Klubu nebo se spolupodílet na organizaci sportovních, kulturních a dalších akcích pořádaných jinými spolky. Dalším cílem je příprava a realizace vzdělávacích akcí (přednášky, semináře, besedy). Více informací se dozvíte na celoškolském aktivu, který proběhne v naší ZŠ 29. září. Rádi mezi námi přivítáme nejen rodiče dětí školou povinných, ale i kohokoli jiného.

Aktuální informace o akcích naleznete na facebooku [›].